POP STAR za květen 2023 je realizace Peroni

Portál Mistoprodeje.cz ve spolupráci se společností ppm factum vyhlašuje vítěze soutěže POP STAR 05/2023. Výhercem měsíce je realizace Peroni. Druhé místo získalo vystavení Hellmann´s. Třetí místo obsadila realizace Coca Cola.

V květnu bylo hodnoceno 9 in-store pop realizací, které porotci posuzovali ve třech kritériích: kreativita řešení, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

Výherní realizace Peroni získala od odborné poroty průměrnou známku 8,3 bodů z maxima 10 bodů. Nejvyšší hodnocení (8,5 bodů) získala realizace za potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje. Realizace Peroni byla umístěna v prodejně Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Plzeňský Prazdroj. Realizátorem byla agentura POS Media CZ.

Druhé místo získala realizace Hellmann´s. V květnu byla vystavena v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Unilever ČR, realizátorem agentura POS Media CZ.

Třetí místo obsadila realizace Coca Cola, vystavena v řetězci Albert HM.

Všechny květnové soutěžní realizace hodnotila odborná porota ve složení:

Jitka Vysekalová – prezidentka České marketingové společnosti (ČMS) a nezávislá poradkyně pro oblast psychologie trhu, marketingových komunikací a kvalitativního výzkumu trhu, Petr Majerik – ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media, Alexandr Stojčev – společnost Momentum Czech Republic, nominovaný za Aktivační agentury AKA a Michaela Klobásková – Retail Audit Director ve společnosti ppm factum

Hodnocení vítězné realizace

„Dlouho jsem na prodejní ploše neviděl podobný nápad. O to víc je pro mne zajímavý a unikátní. Díky za něj,“ hodnotí Alexandr Stojčev ze společnosti Momentum Czech Republic.

„Originální vystavení, které má svým tématem a motivem motorky a okna potenciál nalákat zákazníky,“ uvádí Michaela Klobásková – Retail Audit Director ve společnosti ppm factum.

Výhercům rádi vytvoříme a předáme diplom, v případě zájmu se nám prosím ozvěte na email popstar@mistoprodeje.cz. Libovolnou POP reklamu můžete do naší soutěže přihlásit zasláním fotografie na stejný email.

Filip Wawreczka, manažer soutěže POP STAR

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři