Koncept Johnnie Walker House je skvělým ambasadorem značky

Značka Johnnie Walker vytvořila svým luxusním konceptem Johnnie Walker House, který se nyní používá výhradně v Asii, nejen prodejní místo, ale především skvělé místo pro předání informací o historii značky, její výrobě a také o jejich novinkách.   

V současné době jsou tyto luxusní místa v šesti lokalitách mimo Skotsko – Peking, Chengdu, Soul, Šanghaj, letiště Bombaj, letiště Taoyuan. Nově se připravují dvě lokality – letiště Changi (Singapore) a letiště Schiphol v holandském Amsterdamu.

Každý z těchto luxusních „domů“ byl vytvořen s cílem zvýšení komunikace ohledně whisky. Navrženy jsou tak, aby návštěvníky vtáhly do historie, původu a průkopnického ducha značky Johnnie Walker. Luxusní místo se skládá ze třech částí – galerie, prostory životního stylu a muzeum.

Návštěvník, patron Johnnie Walker House, obdrží exkluzivní privátní služby značky, přístup na degustace whisky, výlet do Skotských palíren a právo na účast a pořádání soukromých luxusních akcí. Toto patronské členství je pouze na pozvání.

 

The Sky Bar

Sky bar

The VIP Lounge

VIP Lounge

 The Blending Suite

 Blending Suite

The World Class Academy

 World Class Academy

The Distillery – Přehled destilerek Johnnie Walker po světě

 The Distillery

———— 

Video prezentace – Johnnie Walker House

Johnnie Walker House v Soulu

Johnnie Walker House v Šangaji

 

Zdroj a foto: johnniewalker.com, diageo.com

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři