ZUŠ Kralupy nad Vltavou získala od Lidlu 117 450 korun

Základní umělecká škola v Kralupech nad Vltavou obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření prodejny nové generace v ulici Veltruská získala od společnosti Lidl 117 450 korun. Tuto částku využije na rekonstrukci vstupního prostoru do školy, kam dochází přes 700 žáků.

Nákupy v nové prodejně Lidl v Kralupech nad Vltavou mohli zákazníci 26. listopadu využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch místní základní umělecké školy. Vedení školy se tak 4. března mohlo radovat z částky 117 450 Kč. Za darované peníze škola zrekonstruuje a nově vybaví vstupní prostor, který již neodpovídá současným potřebám.

 „Pro nás je podpora této základní umělecké školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především obyvatelé Kralup nad Vltavou, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010