Zboží z e-shopu datart.cz lze vyzvednout na téměř 10 000 výdejních místech v Česku

Zákazníci DATARTu mohou zboží objednané v e-shopu nově vyzvedávat také ve výdejních místech Balíkovny, a to včetně poboček České pošty. K odběru zboží tak dnes mohou využít více než sto prodejen DATART, pět tisíc výdejních míst Zásilkovny a nově i čtyři a půl tisíce výdejen Balíkovny. DATART tímto síť odběrných míst rozšířil na téměř deset tisíc v Česku. 

Cílem neustálého rozšiřování výdejní sítě je co nejvíc usnadnit nákupní proces na internetu, především s důrazem na dostupnou vzdálenost výdejních míst, a to i v menších obcích,“ řekla Eva Kočicová, mluvčí značky DATART a připomíná, že nejrychlejším způsobem, jak vyzvednout objednané zboží, je osobní odběr v prodejnách Datart. Zboží, které je v prodejně skladem, je připravené k odběru do třiceti minut.

Balíkovna se Zásilkovnou mají velmi silné pokrytí výdejnami. Navíc lidé mohou sledovat svou zásilku online. Zákazníci mohou přes Balíkovnu vyzvedávat balíky o maximálním rozměru 70x50x50 cm a hmotností do 20 kilogramů. Dodání na Balíkovnu je obvykle následující pracovní den. Přes Zásilkovnu mohou přijímat zboží do deseti kilogramů s maximální délkou nejdelší strany balíku 110 cm nebo součtem všech stran do 130 centimetrů.

Zdroj a foto: HP Tronic