Zaměstnanci Lidlu zůstanou na Štědrý den doma

Společnost Lidl se rozhodla na Štědrý den uzavřít své prodejny. Činí tak s ohledem na své zaměstnance, kterým chce i tímto krokem poděkovat za jejich mimořádné pracovní nasazení v tomto náročném roce. Zároveň tím reaguje na aktuální situaci, kdy stále není jasno, jaká protiepidemická opatření budou platit. K tomu nezapomíná myslet na zákazníky. V době od 21. do 23. 12. totiž prodlouží otevírací dobu ve všech tuzemských prodejnách od 7 do 22 hodin.

Rozšířená otevírací doba představuje vítaný dárek pro všechny. „Našim cílem je na základě prodloužené otevírací době počet zákazníků v tomto náročném období rozmělnit a současně všem umožnit si před Vánoci v našich prodejnách pohodlně nakoupit. Uzavřením prodejen na Štědrý den myslíme na naše zaměstnance, kteří si budou moci tento den užít se svými nejbližšími,“ vysvětluje tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zavřeno bude i v následujících dnech, tedy 25.12. a 26.12. Od 27.12. do 30.12. budou následně prodejny Lidl otevřeny dle běžné otevírací doby. Ve čtvrtek 31.12. budou moci zákazníci navštívit naše prodejny od 7 do 17 hodin. Na Nový rok/1.1. 2021 budou prodejny Lidl uzavřeny.

Prodloužení otevírací doby se netýká prodejny Praha Vršovická. Zde platí běžná otevírací doba 8–20 h. Ve dne 31.12. od 8 – 17:00.

Zdroj a foto: Lidl