Westfield Chodov zákazníkům od listopadu nabídne řadu nových prodejen

Největší české nákupní centrum co do počtu prodejen na podzim pro své zákazníky rozšiřuje portfolio o řadu lákavých značek. Ve Westfield Chodov se poprvé na českém trhu představí butiky Falconeri, MOA Paris a německý koncept Anson’s výhradně pro pánskou klientelu. Nejširší nabídku módy pod jednou střechou nově doplní také Mango, česká značka Bushman, dámské prádlo Etam a multi-brand store značek Vermont. Budování uceleného home-decor segmentu ve Westfield dokončuje otevření prodejny Bonami. V předvánočním období se zákazníci mohou těšit na pop-up prodejny značek KAMA, Happy Socks, PaperTime nebo Slevomat.

Zara, Massimo Dutti, Oysho, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear nebo Zara Home – největší počet značek skupiny Inditex pod jednou střechou v ČR a všechny ze skupiny LPP (Sinsay, Cropp, MOHITO, House a Reserved) ve Westfield Chodov doplní Mango – další z celosvětově uznávaných gigantů světa módy. Prostorná a moderně koncipovaná prodejna Mango nabídne v přízemí centra kvalitní a designové oděvy pro ženy.

Poprvé se na českém trhu představí italské, zejména kašmírové oděvy Falconeri a německá síť multi-brand prodejen pánské módy Anson’s. Jednotka v prvním patře centra o celkové rozloze asi 1 400 m2 se pyšní jedním z největších prémiových shopfrontů v ČR, netradičním tmavě modrým stropem a nabízí obuv, neformální i společenské oděvy značek jako JOOP!, Wellensteyn, Just Cavalli, Hugo Boss, Calvin Klein, Tommy Hilfiger i vlastních brandů: MC NEAL, Montego Men či Christian Berg. Podobně v prémiovém segmentu v listopadu otevírá Vermont Store se svými značkami Karl Lagerfeld, Manuel Ritz nebo Gant.

Znovu se zákazníci mohou těšit na prodejnu značky dámského spodního prádla Etam s více než stoletou tradicí.

Ryze českou záležitostí je značka BUSHMAN, v jejíž nové prodejně zákazníci najdou outdoorové oblečení z přírodních materiálů a doplňky do města i do přírody. Jednotka s rozlohou asi 130 m2 se nachází v přízemní spojovací pasáži naproti kavárně Costa Coffee.

Dalším zahraničním „market entry“, tedy brandem, který se na českém trhu představí úplně poprvé, je značka módních doplňků MOA Paris. Charakterizuje ji odvážný design kombinující rozmanité prvky i materiály typické pro nejrůznější kultury z celého světa.

„Filozofie značky MOA Paris říká, že není potřeba neustále obměňovat šatník, aby člověk vytvořil nový outfit. Stačí dobře zvolit náušnice, náhrdelník nebo kabelku, a výraz zvoleného modelu se úplně promění,“ vysvětluje Libor Stodola, který značku MOA Paris na český trh přivádí.

V závislosti na aktuální sezóně a probíhajících kampaních na e-shopu bude svůj sortiment obměňovat česká, původně internetová, prodejna nábytku a domácích dekorací Bonami. Obchod a showroom v jednom, na jehož podobě spolupracovala interiérová designérka Linda Povolná, bude na Chodově fungovat i jako výdejna objednávek z e-shopu.

„Start Bonami je pro nás po nedávném otevření plánovacího studia IKEA významným krokem k dokončení komplexní nabídky v segmentu domácích dekorací a nábytku. Zatímco značky Zara Home, HomeArt nebo Butlers oslovují spíše svoji specifickou klientelu, Bonami nabízí velmi široké portfolio produktů pro různé typy zákazníků, a skvěle tak celý segment home-decor doplňuje,“ vysvětluje Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov.

Sladkou tečku za návštěvou Westfield zákazníci můžou udělat v kiosku MOTIKO. Cukrárna do Česka přináší netradiční koláčky Moči z rýžové pasty. V Japonsku, odkud pochází, Moči patří mezi klasické novoroční pokrmy.

V předvánočním období potom ve Westfield Chodov vyroste řada dočasných pop-up prodejen: rodinná česká značka funkčních oděvů KAMA Fashion a kiosky Happy Socks, rovněž český fair trade dovozce kambodžského pepře Pepper Field, prodejna designových doplňků z papíru PaperTime nebo Slevomat.

 

Přehled nově otevřených stálých prodejen Westfield Chodov:

Značka Segment Celková rozloha prodejny Datum otevření
Anson’s Móda (pánská) 1400 m2 21. října 2021
Bonami Nábytek & dekorace 220 m2 1. listopadu 2021
Bushman Móda 130 m2 16. září 2021
Falconeri Móda 100 m2 4. listopadu 2021
Mango Móda 650 m2 11. listopadu 2021
MOA Paris Móda a doplňky 70 m2 25. října 2021
Mochi by MOTIKO Food kiosek 1. září 2021
Vermont Store Móda 260 m2 konec listopadu 2021

 

Zdroj a foto: Unibail-Rodamco-Westfield

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010