Vánoční otevírací doba obchodů Tesco

1500 zobrazení

Předvánoční doba patří už tradičně k těm nejvytíženějším obdobím celého roku. Obchody Tesco jsou ideálním řešením pro nákup potravin i vánočních dárků. Až do 23. prosince mají všechny obchody běžnou otevírací dobu, na Štědrý den pak nakoupíte do 11:00.

 „Během vánočních svátků chceme našim zákazníkům nabídnout maximální komfort při přípravě Vánoc tak, jak je mají rádi. Zároveň chceme vyjít vstříc i naším zaměstnancům, aby mohli tuto dobu trávit se svými rodinami, z toho důvodu budou naše obchody otevřeny na Štědrý den jen do 11:00,“ říká Václav Koukolíček, mluvčí společnosti Tesco. Na první a druhý svátek vánoční budou mít všechny obchody Tesco zavřeno. Výjimku budou tvořit čerpací stanice, které budou otevřeny v úterý 26. 12. od 8:30 do 20:00. Otevírací dobu v dalších dnech najdete v tabulce uvedené níže.

Ušetřete svůj čas s Tesco Online nákupy

Provozní hodiny budou upraveny také u služby Tesco Online nákupy. Zákazníci ji mohou využívat nepřetržitě až do 23. prosince. Rozvozy objednávek nebudou probíhat od 24. do 26. prosince a na Nový rok.  27. prosince budou nákupy rozváženy od 8:00 do 22:00. Mezi 28. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 15 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 8. – 22. hodinou. Běžný provoz bude opět zahájen 3. ledna 2020.

Zdroj a foto: Tesco Stores ČR