V Šestce najdou dárky i děti z dětského domova

Obchodní centrum Šestka slaví 15. narozeniny a při příležitosti oslav se rozsvítí celé centrum vánoční výzdobou. Spolu s ní ožije i charitativní projekt Splněná přání, díky němuž si Ježíška užije také 48 dětí z Dětského domova v Unhošti.

Cílem akce je především dětská rozzářená tvář pod vánočním stromem. Pořadatelé však chtějí poukázat i na fakt, že každoročně tráví vánoční svátky v nejrůznějších zařízeních stovky osamělých dětí.

„Tento projekt je tradicí, kterou s radostí udržujeme. Je úžasné pozorovat, kolik lidí osloví a zapojí se, aby pomohli připravit dětem krásnější Vánoce,“ popisuje Lenka Šátková, marketingová manažerka Obchodního centra Šestka.

Udělat opuštěným dětem radost je přitom jednoduché. Stačí si v přízemí u vánočního stromu vybrat jedno z napsaných nebo nakreslených přání od konkrétního dítěte, dárek zakoupit a přinést zpět k hosteskám, které jej umístí do společného boxu.

Místo, kde je možné vyzvednout si přání dětí, které v životě neměly to štěstí, aby mohly trávit Vánoce v rodinném kruhu, anebo jejichž rodiče procházejí složitou životní situací, bude v obchodním centru až do 19. prosince. Návštěvníci mohou přinést dárečky v hodnotách od 300 do zhruba 500 korun.

Jde však jen o část narozeninových oslav. Pro návštěvníky je tento víkend připraveno také například Kolo štěstí, díky němuž mohou vyhrát desítky hodnotných cen.

Zdroj a foto: OC Šestka

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010