Tesco rozšiřuje rozvoz potravin do Českých Budějovic a okolí

Až 225 000 zákazníků v jižních Čechách bude moci nově od 6. listopadu využívat možnost nákupů potravin online. Služba od společnosti Tesco umožňuje nákup z pohodlí domova či přes mobilní aplikaci a nákup je dovezen řidičem až k domovním dveřím ve zvolený den a čas. V nabídce je více než 21 000 produktů za stejné ceny jako v kamenných obchodech.

Z hypermarketu Tesco v Českých Budějovicích budou řidiči denně od 8:00 do 22:00 zavážet nákupy k více než 225 000 zákazníků v Českých Budějovicích, Krumlově, Třeboni a okolí. „Těší nás, že tento moderní způsob nakupování můžeme nově nabídnout i zákazníkům v jižních Čechách. Máme nejširší pokrytí i nabídku na českém trhu, služba je nyní dostupná až 5 milionům zákazníků v Česku,“ říká Věra Szabó, manažerka internetového prodeje společnosti Tesco.

Jedná se už o druhou lokalitu v krátké době, kde společnost Tesco tuto službu nově nabízí. Od září tohoto roku ji spustila pro více než 300 000 obyvatel z Hané.

Zároveň Tesco rozšiřuje i službu Klikni+Vyzvedni, která umožňuje objednat si nákup a pak si ho v preferovaný čas a den vyzvednout na obchodě. Nově bude dostupná na budějovickém hypermarketu, který patří k dalším 11 obchodům, kde je možné tento způsob nákupu využít.                        

Ze statistik společnosti Tesco vyplývá, že průměrný nákup potravin českého spotřebitele čítá na 80 položek a váží zhruba 37 kg. V objednávkách patří mezi nejvíce objednávané zboží velkoobjemové položky, jako například nealko nápoje, prací prášky a aviváže, plenky, mouka, krmivo pro zvířata, ale rovněž i čerstvé potraviny, zejména pak mléčné výrobky, ovoce a zelenina. Nákup potravin on-line využívá nejčastěji skupina lidí ve věku 25–45 let, a z většiny (80 %) jde o ženy. Mezi preferované termíny dodání pak patří pátek a víkendové dny, a to buď v dopoledních hodinách, nebo po 16:00 hodině.

Zdroj a foto: Tesco Stores ČR

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010