Stylová novinka u whisek J&B a Johnnie Walker – designová „pocketka“, která se nerozbije

3384 zobrazení

Stock Plzeň-Božkov přináší v těchto dnech na český trh oblíbené značky whisky z portfolia společnosti Diageo v 0,2 litrovém balení. V tomto objemu budou nově k dostání tradiční Johnnie Walker Red Label, Johnnie Walker Black Label a J&B.

„Balení o objemu 0,2 litru se stává čím dál tím důležitějším a je ve světě druhým nejrychleji rostoucím, proto přicházíme s těmito novinkami i na český trh. Objem lahve 0,2 litru představuje ideální cestovní balení a nabízí spotřebitelům nové příležitosti konzumace a mixování,“ vysvětluje Julie Vacková, brand manažerka Stock Plzeň-Božkov.

Tomáš Hejkal, marketingový ředitel Stock Plzeň – Božkov, k tomu dodává: „S těmito novinkami bychom chtěli oslovit také ženy a mileniály. Světová data ukazují, že malé balení má své místo na trhu a příležitost.  A spotřebitelé se k němu rádi vrací.“

Stock Plzeň-Božkov uvedení produktů doprovodí marketingovou kampaní, která bude zahrnovat sociální sítě včetně videí, spolupráci s influencery, PR kampaň a POS vystavení.

Lahev 0,2 litru je vyrobená z recyklovatelného plastu. Produkty jsou v obchodních řetězcích k dostání od začátku října. Doporučená cena Johnnie Walker Red Label a J&B činí 149 Kč, Johnnie Walker Black Label 259 Kč.

Zdroj a foto Stock Plzeň-Božkov