Sportisimo vybízí ke koupi dárků, co nezůstanou jen ležet ve skříni

Největší řetězec se sportovním vybavením na tuzemském trhu dnes spustil svou vánoční kampaň, v níž se stala hlavním leitmotivem obyčejná skříň. Ve videu totiž nabádá ke koupi takových vánočních dárků, které udělají opravdovou radost a nebudou po Vánocích jen „ležet ve skříni”. Spotem herecky provází Petr Nasty Cerha.

Scénář, kdy dostaneme sice milý, ale poněkud univerzální vánoční dárek, a po svátcích ho pěkně uklidíme do skříně, známe asi každý. Proto jsme takovou situaci akcentovali v našem předvánočním spotu, a vlastně v celé prosincové kampani. Právě sportovní dárky jsou totiž ty, které nám zprostředkují fajn zážitek, a spíše se budeme těšit, až je využijeme, než abychom je hned zaklidili,” říká ke kampani Zdeněk Morávek, marketingový ředitel Sportisima.

Hlavní tváří kampaně se stal český beatboxer, komik a moderátor Petr Nasty Cerha, který se v komunikaci Sportisima poprvé objevil už na jaře. Audiovizuální části kampaně propůjčili svůj hlas už tradičně herec Oldřich Hajlich a herec a hudební producent Richard Salay.

Vánoční videa sportovního giganta vznikla poprvé ve spolupráci se zlínskou produkcí Bumerang Film. Třicetivteřinový spot mohou diváci ode dneška zhlédnout na vybraných českých a slovenských televizních stanicích, v kratší verzi potom i na YouTube. Tam se video dostane i k rumunským a maďarským zákazníkům Sportisima. Zmíněný námět se pak objevuje také v POS/POP komunikaci. 

Zdroj a foto: Sportisimo