Společnost Fielmann otevřela v Praze třetí optiku

Po obchodních domech Westfield Chodov a Centrum Černým most se přidává Metropole Zličín. Sortiment Fielmann je nyní pohodlně dostupný pro většinu obyvatel hlavního města.

Nová prodejna zaujímá plochu přibližně 100 metrů čtverečních, rozlohou se tak podobá oběma dříve otevřeným obchodům. Totožný je i moderní styl prodejny, která zákazníkům nabízí dioptrické i sluneční brýle dle aktuálních trendů. Kromě kolekcí Fielmann jsou v nabídce za skvělé ceny i modely světových značek jako Ray-Ban, Gucci nebo Tommy Hilfiger. Samozřejmostí je nejpokročilejší vybavení pro měření zraku a služby kvalifikovaných optometristů.

Usilujeme o to, aby se Fielmann stal pro české zákazníky volbou číslo jedna v oblasti maloobchodu s módními brýlemi,“ říká Christoph Schlesiger, country manager společnosti Fielmann pro Českou republiku. „Zároveň chceme, aby naše obchody byly místem, kde se zákazníci mohou spolehnout na odborné poradenství našich specialistů.

 Plány na příští rok počítají s otevřením prodejny v centru Prahy, v ulici Na Příkopě. Celkový počet poboček by měl dosáhnout čísla čtyři. Cílem expanze v České republice je dosáhnout ve střednědobém horizontu celkového počtu 20 prodejen s ročními prodeji 80 000 brýlí a obratem 380 milionů korun.

Zdroj a foto: Fielmann 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010