Heffron má novou limitku na počest Masaryka

Palírna U Zeleného stromu opět vzdává hold všem statečným bojovníkům za svobodu. Připravila limitovanou edici svého Heffronu – Heffron Masaryk.

Tento Heffron s jedinečnou etiketou vznikl symbolicky v roce, kdy Československá obec legionářská (ČsOL) slaví 100. výročí. A právě první prezident samostatného Československa byl také formálním členem ČsOL s pořadovým číslem 1 na členské legitimaci. Novinka navazuje na loňskou úspěšnou řadu Heffronu s limitovanou edicí s medailonky vybraných legionářských hrdinů.

Filozofií značky Heffron je svoboda, která není samozřejmostí v žádné době. Cesta za ní může být strastiplná a dlouhá, tak jako byl náš boj za samostatný stát. A právě o vznik samostatného Československa se nemalou měrou zasloužil Tomáš Garrigue Masaryk, kterého jsme ve spojení s legionáři naší limitovanou edicí chtěli připomenout,“ přibližuje brand manažer značky Michal Kučera.

Heffron svým názvem i celým příběhem odkazuje na osud legionářů při návratu do vlasti po skončení 1. světové války. A právě Heffron byl název poslední lodi, která legionáře vezla zpátky do Evropy.

Limitka je k dostání exkluzivně v Bille.

Zdroj a foto: Palírna U Zeleného stromu

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010