Společnost dm dnes otevírá modernizovanou prodejnu v Galerii Moritz Olomouc

Společnost dm drogerie markt otevírá dnes, ve čtvrtek 5. srpna v 8 hodin, modernizovanou prodejnu v obchodním centru Galerie Moritz na adrese ulice 8. května 24. Zákazníkům přináší širokou nabídku drogistických produktů a příjemný zážitek z nakupování.

Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek. „V prodejnách dm naleznou zákazníci bohatý sortiment, který zahrnuje nejen oblasti péče o zdraví a krásu. Kvalitní produkty za výhodné ceny u nás najdou i maminky nebo chovatelé domácích zvířat. Zákazníkům, kteří se zajímají o trvalou udržitelnost, usnadňují nákup šetrných produktů zelené cenovky,“ představuje nabídku prodejny Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. V termínu od 5. do 6. srpna mohou nakupující v nové prodejně dm využít uvítací slevu 20 procent na celý nákup a získají také pevnou tašku zdarma. Bližší informace k uplatnění slevy budou zákazníkům k dispozici přímo v prodejně.

Prodejna dm v nejnovějším designu zákazníkům nabídne přes 330 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 8 do 20 hodin. Při nákupu mohou zákazníci využít dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a usnadní čtení malých písmen na výrobcích. Nakupující mají také možnost připojit se k místní wi-fi, a to až na dvě hodiny denně zdarma.

Zdroj a foto: dm drogerie markt

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010