Společnost BILLA podpořila charitativní běh hokejové Sparty

Obchodní řetězec BILLA, generální partner HC Sparta Praha, se na konci srpna zúčastnil charitativní akce Sparťanská pětka. V letošním ročníku zajistil občerstvení běžcům, a také dopomohl vybrat potřebnou částku pro onkologicky nemocného Jakuba. 

V pražském parku Stromovka se na konci srpna letos konal už třetí ročník charitativního běhu Sparťanská pětka. Společnost BILLA se do akce opět zapojila. Jako generální partner hokejového klubu HC Sparta Praha, pod jehož záštitou se běh koná, pomohla organizátorům připravit zdravé občerstvení pro všechny běžce, kterých se do závodu letos přihlásilo celkem 434. Charitativního běhu se zúčastnili také zaměstnanci společnosti BILLA, aby podpořili dobrou věc.

V posledním běhu Sparťanské pětky se podařilo vybrat celkem 137 028 Kč. Jednalo se o rekordní sumu, která se vybrala právě díky velkému množství registrací a partnerům sparťanského klubu. Částka putovala na léčbu akutní leukémie malého Jakuba. „Ze závodu jsme moc nadšení a opravdu dojatí z vybrané částky. Moc děkujeme Spartě i všem zúčastněným běžcům, vzkázala maminka nemocného Jakuba. Po závodě a předání šeku malému Jakubovi následovala autogramiáda sparťanských hokejistů.

„BILLA je dlouhodobě velmi aktivní v CSR projektech hokejové Sparty. Pandemie koronaviru nám omezila spolupráci v rámci projektu Sparťanská krev, nicméně v charitativním běhu v prostředí pražské Stromovky nás už nezastavila. Radost z podpory všech charitativních akcí, které Sparta pořádá, je pro nás nevyčíslitelná,“ řekla Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace BILLA ČR.

Zdroj a foto:REWE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010