Savencia Fromage & Dairy v Česku i na Slovensku potvrdila pozici jednoho z nejlepších zaměstnavatelů

Společnost Savencia Fromage & Dairy získala podruhé za sebou cenu Top Employer 2021 v Česku a na Slovensku. Vedoucí potravinářská společnost, do jejíhož portfolia patří mj. oblíbený Pribináček, Lučina, Sedlčanský Hermelín, Apetito či Liptov ziskem titulu potvrdila, že úspěšně postupuje v úsilí vybudovat pro zaměstnance co nejlepší pracovní prostředí.

Program Institutu Top Employers certifikuje organizace na základě výsledků průzkumu osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů. „Naší prioritou je, aby se všem 900 spolupracovníkům v závodech v Hesově, Hodoníně a Liptovském Mikuláši, stejně tak v pražské centrále společnosti, dobře pracovalo,“ uvedl Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Savencia F&D pro Českou republiku a Slovensko. „Jen tak totiž můžeme vyrábět kvalitní jídlo. Je před námi ještě dlouhá cesta, ale díky ocenění vidíme, že jdeme správným směrem.

Generální ředitel Top Employers institutu David Plink uvedl: „Navzdory náročnému roku, který jsme zažili, Savencia Fromage & Dairy v Česku i na Slovensku nadále demonstrovala odhodlání stavět své zaměstnance na první místo.“

Tento program certifikoval a uznal za dobu své existence více než 1600 nejlepších zaměstnavatelů ve 119 zemích a regionech na pěti kontinentech.

Savencia Fromage & Dairy je největším výrobcem značkových sýrů v Česku a na Slovensku. Společnost, náležející do francouzské skupiny Savencia, zde působí od roku 1993. Ve dvou závodech Česku a jednom na Slovensku pracuje 900 zaměstnanců.

Zdroj a foto: AVENCIA Fromage & Dairy

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři