Rodiště Jana Nepomuckého se dočká prvního supermarketu

400 zobrazení

Ve městě Nepomuk, které čítá necelé čtyři tisíce obyvatel, se včera otevřel nový supermarket BILLA. Je zároveň prvním supermarketem v tomto městě. S novou prodejnou BILLA se tak obyvatelům Nepomuku a širšího okolí usnadňuje nakupování.

Veřejnosti se nová prodejna BILLA v Kozlovické ulice otevřela včera, ve čtvrtek 3. září 2020 v 7.00 hodin ráno. Na první zákazníky čekala malá pozornost, nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun i šumivé víno.Prodejna v Nepomuku bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze více než 1 000 m2 přispěje také 70 parkovacích míst,včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované.

Být prvním supermarketem ve městě provází velká zodpovědnost, které jsme si plně vědomi. Nicméně jsme rádi, že obyvatelům Nepomuku a okolí můžeme nabídnout naše služby. Od dnešního dne se mohou těšit na široký sortiment produktů včetně regionálních specialit označených BILLA Regionálně,“ uvedl Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA ČR.

Když myslíme na jídlo, myslíme na vše

Společnost BILLA na konci srpna spustila novou kampaň se sloganem „Když myslíme na jídlo, myslíme na vše“. V rámci kampaně připomíná, že BILLA svým zákazníkům rozumí, a proto v ní najdete produkty, které jsou čerstvé a lokální. Ostatně společnost BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých a regionálních dodavatelů. V nepomucké prodejně se zákazníci mohou těšit třeba na sušené houby z šumavských lesů, jihočeské jerky alias sušené maso nebo třeba na mošty a pálenky ze zámeckých sadů Chrámce. Všechny pod značkou BILLA Regionálně.

Další české produkty prodává BILLA pod svými privátními značkami. České ovoce a zeleninu zákazníci naleznou pod logem Česká farma, Vocílka je zase zárukou, že maso a primární složka v masných výrobcích pod značkou Vocílka pochází pouze z českých chovů.

Zdroj a foto: REWE