Prodejna Lidl v Litvínově se otevírá už tuto sobotu

1330 zobrazení

V sobotu 25. července znovu otevíráme prodejnu Lidl v Litvínově. Po sedmitýdenní modernizaci se zákazníci mohou těšit na upravený interiér a nové pokladny. Otevření bude spojeno také se speciální akcí, kdy si zákazníci budou moci nakoupit levněji.

Při modernizaci Lidlu v ulici U Bílého sloupu byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou na nové pokladny s velkým odkládacím prostorem. Nákupy se urychlí i díky navýšení jejich počtu. Větší výběr než doposud pak budou mít zákaznícni i v případě čerstvých potravin.

Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Iveta Barabášová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny bude spojeno se speciální akcí. Půjde o výhodnou nabídku vybraných druhů zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 27. července do 2. srpna nakoupit levněji.  

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS