Prodejna Lidl v Benátkách nad Jizerou otevírá již v pondělí

345 zobrazení

Společnost Lidl otevírá v pondělí 22. března novou prodejnu v Benátkách nad Jizerou. Zákazníci ji naleznou v ulici Bratří Bendů. Současně se vznikem prodejny došlo k vybudování nové okružní křižovatky, která zákazníkům usnadní cestu za nákupy. Návštěvníky čeká na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. První den otevření je navíc spojen s podporou Mateřské školy města Benátky nad Jizerou.

Nová prodejna Lidl v Benátkách nad Jizerou nabídne zákazníkům komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. Návštěvníci jistě také ocení široké uličky a pokladny s velkým odkládacím prostorem. Nedílnou součástí prodejny je pekárna, díky které návštěvníci v sortimentu naleznou čerstvé pečivo. Samozřejmě nebudou chybět velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin a mléčných výrobků.

Areál nové prodejny nabízí kapacitu 129 parkovacích míst. Pro zvýšení pohodlí zákazníků je parkoviště vybaveno závorovým systémem a parkovací místa rozšířena z obvyklých 2,5 na 2,7 metru. Speciálně vyčleněná místa naleznou také rodiny s dětmi. Pro majitele elektromobilů bude k dispozici rychlonabíjecí stanice,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler. Zákazníci mohou využít také WIFI připojení zdarma či si zakoupit kávu s sebou z kávovarů vyrobených pro prodejny Lidl.

První den otevření nové prodejny je navíc spojen s podporou Mateřské školy města Benátky nad Jizerou. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze mateřská škola nakoupí herní prvky pro děti.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Zdroj a foto: Lidl