Potten & Pannen – Staněk obhájilo ocenění Czech Consumer Superbrands 2020

Společnost Potten & Pannen – Staněk si udržela svou pozici na trhu a potřetí získala pečeť Czech Consumer Superbrands. I letos se tak zařadí mezi nejúspěšnější obchodní a spotřebitelské značky roku. Ocenění uděluje odborná komise Brand Council na základě předem stanovených kritérií vycházejících z preferencí zákazníků.

Potten & Pannen – Staněk je česká společnost, která se téměř 30 let zabývá prodejem kuchyňských a domácích potřeb nejprestižnějších světových značek. Po dobu svého působení si společnost vybudovala pevnou základnu zákazníků, kteří mají ke značce osobní vztah a oceňují především kvalitu prémiového zboží. To dokazuje i pečeť Consumer Superbrands 2020, kterou se nyní společnost pyšní.

„Jsme rádi, že se nám podařilo obhájit pozici společnosti, která si zakládá na dobrých vztazích se svými zákazníky. I nadále se budeme snažit zlepšovat naše služby a přinášet klientům nejen kvalitní výrobky, ale také špičkový klientský servis,“ říká majitel společnosti Pavel Staněk, kterému se podařilo vytvořit úspěšnou značku představující špičku mezi konkurencí.

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení obchodních značek, která každoročně oceňuje titulem Superbrands nejlepší značky v dané spotřebitelské oblasti. Do programu se společnosti nemohou přihlásit sami. Udělení ocenění předchází nominace do úzkého výběru kandidátů a následný spotřebitelský průzkum, který je jedním z největších kritérií pro získání titulu. Pečeť Superbrands značí vynikající pověst, výjimečné postavení na lokálním trhu a zároveň uvádí značky do povědomí spotřebitelů a odborné veřejnosti.

Zdroj a foto: Potten & Pannen – Staněk