PENNY ovládne ledové království

1666 zobrazení

Ledové království inspirované Sněhovou královnou Hanse Christiana Andersena před 6 lety doslova opanovalo světová kina. Na letošní Vánoce si studio Walt Disney připravilo pokračování tohoto nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob. A PENNY u toho nemůže chybět! Už od 12. prosince všechny prodejny ovládnou hrdinové Ledového království 2 – princezny Anna a Elsa, sob Sven, sněhulák Olaf, Pratroll a salamandr Bruni.

Film Ledové království 2 měl premiéru 21. listopadu a jen za první víkend jej jen v České republice vidělo přes 230 tisíc diváků, což je historicky šestá nejúspěšnější domácí premiéra všech dob. „Ledové království je fenomén a máme radost, že PENNY je jeho součástí a že můžeme udělat radost tisícům dětí, které se u nás potkají se svými oblíbenými hrdiny. Vždyť přece není nic hezčího, než když vykouzlíte dětem úsměv na tváři,“ říká Zlata Ulrichová, manažerka strategického marketingu PENNY MARET.

Plyšové postavičky hlavních hrdinů Ledového království 2 bude možné získat v PENNY v rámci věrnostního programu za zvýhodněné ceny. Zatímco plná cena každé z nich bude 299 korun, za 15 bodů bude cena snížena na 149,90 Kč a za 32 bodů dokonce na 49,90 Kč! Hodnota 1 bodu odpovídá nákupu za 200 korun.

Akce začala dnes 12. prosince 2019 a potrvá do 4. března 2020 (uplatnit body bude možné až do 18. března, nebo do vyprodání zásob).

Zdroj a foto: REWE