PENNY otevírá v Brně další moderní prodejnu

3287 zobrazení

PENNY včera otevřelo v Brně Lesné další novou prodejnu. Pokračuje tak v rychlém růstu a s 384 prodejnami si drží první příčku v počtu prodejen mezi obchodními řetězci. Nová prodejna s prodejní plochou 938 m2 je součástí obchodního a kancelářského objektu v Okružní ulici.

Nejmodernější prodejna byla navržena a postavena v duchu nového konceptu prodejen PENNY v přátelském a sousedském stylu. „Brno je druhým největším městem u nás a je pro nás proto důležité i zde být blízko našim zákazníkům. Také do budoucna zde počítáme s další expanzí a dalším posilováním naší pozice. Nová prodejna Brno Lesná pro nás představuje významný milník, naši nejmodernější prodejnu se podařilo zakomponovat do prostor obchodního a kancelářského objektu, který vznikl revitalizací již existující budovy. Nová prodejna zákazníkům nabídne vysoký komfort, moderní design a novou úroveň zážitku z nakupování,“ uvedl k otevření nové prodejny v Brně – Lesné Mathias Mentrop, jednatel společnosti PENNY MARKET. Součástí prodejny je v duchu filozofie společnosti místní regionální řeznictví Novák.

V rámci výstavby nové prodejny bylo upraveno její okolí, a to včetně okolí parkovacích ploch, napojení na místní komunikaci. „Když se podíváte na naše nové prodejny, vidíte, že vždy zapadají do místního prostředí. V případě Brna Lesné jsme museli prodejnu přizpůsobit charakteru vícepodlažní budovy, tedy citlivě zakomponovat do našeho konceptu sloupy nebo vyřešit požárně bezpečnostní opatření. Také jsme se zabývali vstupním prostorem, protože bylo potřeba překonat rozdíl mezi prodejnou a okolním terénem,“ popisuje výstavbu Václav Šíma, vedoucí stavebního oddělení PENNY MARKET. Součástí prodejny je i nové parkoviště s kapacitou 75 parkovacích míst, které je společné pro všechny provozovny v přízemí budovy. Stejně jako všechny ostatní prodejny i prodejna v Brně – Lesné splňuje nejpřísnější standardy společnosti. Vnější i vnitřní LED osvětlení je navrženo a realizováno s důrazem na co nejvyšší úspornost provozu a vytápění prodejny je zajištěno tepelným čerpadlem.

PENNY letos modernizovalo přes 70 svých prodejen. Celkově do modernizace své sítě investuje přes 1 miliardu korun. V dubnu otevřená prodejna v Pečkách pak tento týden zvítězila v soutěži Diamantová liga kvality, když vyhrála v absolutním hodnocení v kategorii supermarketů a diskontů jako prodejna nabízející vynikající kvalitu z pohledu kvality zboží, prostředí i úrovně služeb.

Zdroj a foto: PENNY MARKET Česká republika