PENNY nově i na pražském Pankráci

PENNY dnes otevřelo letos už šestou novou prodejnu. Nová prodejna o ploše 1 257 m2 je součástí OC Bauhaus na pražském Pankráci. Znamená to, že PENNY má v hlavním městě už 31 nejmodernějších prodejen a v rámci České republiky si tak s 385 prodejnami upevňuje první příčku mezi řetězci podle jejich počtu.

Nová prodejna je součástí obchodní centra Bauhuas na pražském Pankráci, kde zabírá celé přízemí. „Vedle výstavby samostatně stojících prodejen vždy hledáme možnosti, jak být našim zákazníkům ještě blíže. Proto máme prodejny v centrech měst, jako například v Revoluční ulici v Praze, nebo v rámci obchodních center, jako v tomto případě. Zákazníkům ale vždy na všech nových a modernizovaných prodejnách nabízíme stejné moderní, přátelské a sousedské prostředí,“ řekl při otevření nové prodejny Mathias Mentrop, jednatel společnosti.

PENNY Pankrác, 18.12.2019

Nová prodejna nabízí prostor v podobě tržiště tak, jak jsou zákazníci zvyklí. „Tentokrát jsme se soustředili na vnitřní prostory prodejny, abychom zákazníkům nabídli to, nač jsou zvyklí, protože jsme ji budovali v už hotových prostorech. Stejně tak budou zákazníci využívat společné parkovací plochy s přilehlým obchodním centrem, nemuseli jsme tak řešit okolí prodejny,“ říká Václav Šíma, vedoucí stavebního oddělení PENNY.

PENNY letos otevřelo už 5 zcela nových prodejen. V dubnu letošního roku to byla prodejna v Pečkách na Kolínsku, která nedávno zvítězila v rámci Diamantové ligy kvality 2019 jako nejlepší diskontní prodejna v České republice. Dále se nových prodejen dočkali obyvatelé ve Valašském Meziříčí, v Dobré, v Boru u Tachova a v Brně – Lesné.

V letošním roce PENNY modernizovalo více než 70 svých prodejen a do expanze a modernizace své sítě celkově investuje přibližně 1 miliardu korun. Další prodejny plánuje otevřít po celé České republice v průběhu příštího roku.

Zdroj a foto: Penny Market

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner