Penny a Billa posílají na Moravu potravinovou pomoc a milion korun

Společnosti PENNY a BILLA ze skupiny REWE se rozhodly okamžitě poskytnout společnou pomoc obyvatelům obcí na jižní Moravě postiženým tornádem. Bezprostředně posílají do zasažených obcí potravinovou pomoc a na snížení následků škod a obnovu obcí posílají společně 1 000 000 korun.

„Jsme s obyvateli postižených obcí. Uvědomujeme si, že je potřeba okamžitá pomoc, proto jsme se rozhodli společně poskytnout lidem v postižených oblastech nápoje a potraviny pro první dny, a současně přispět na obnovu zničených obcí. V takových chvílích jde vše stranou, proto jsme se domluvili na společné koordinované pomoci“ říká Jens Krieger, generální ředitel PENNY a Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA, dodává: „V těchto případech platí české úsloví, kdo rychle dává, dvakrát dává. Rozhodli jsme se reagovat okamžitě, aby naše pomoc dorazila k obyvatelům Břeclavska a Hodonínska, co nejrychleji.“

PENNY a BILLA společně ještě dnes vypraví ze svých centrálních skladů kamióny s potravinovou pomocí, která bude obsahovat zejména pitnou vodu, nápoje, potraviny, dezinfekce a čisticí prostředky pro obyvatele nejpostiženějších obcí. Na transparentní účet současně odešle každá ze společností 500 000 korun.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010