ORFIN Industry hledá pro své prodejny investory prostřednictvím platformy finGOOD

Společnost ORFIN Industry je dalším projektem, který hledá své investory skrze crowdfundingovou platformu finGOOD. Cílovou částkou jsou 3,5 miliony korun na 48 měsíců se zúročením 7 % p. a. Firma ORFIN Industry chce tyto finanční prostředky použít především na rozvoj a zásobení vlastní sítě prodejen s nářadím značky STALCO, pro které má u nás generální zastoupení.

„Společnost ORFIN Industry se zaměřuje především na prodej nářadí, a tím sází na typické české kutilství. To nám přišlo velmi zajímavé a věříme, že společnost zaujme také potenciální investory. Atraktivní je také zúročení 7 % p. a.,“ komentuje Vít Endler, CEO crowdfundingové platformy finGOOD.

Nářadí pro českého kutila

Karvinská společnost ORFIN Industry, s.r.o., vstoupila na trh v roce 1998 a vyprofilovala se jako spolehlivý dodavatel OSB desek, spojovacích materiálů, sádrokartonu a nosných konstrukcí. Před několika lety společnost zahájila spolupráci s výrobcem kvalitního nářadí polské značky STALCO a následně získala výhradní zastoupení pro ČR. Zaměřuje se tak na typické české kutilství, dle průzkumu NMS Market Research si totiž na méně odborné práce jako malování nebo údržbu zahrady najímá odborníky naprostá menšina Čechů. Právě do rozvoje vlastní sítě prodejen STALCO s kvalitním nářadím budou směřovat prostředky, které chce ORFIN Indrustry získat prostřednictvím platformy finGOOD.

Zdroj a foto: finGOOD

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010