Novým regionálním ředitelem Starbucks pro Českou republiku a Slovensko se stal Grzegorz Kazmierczak

V červenci proběhla změna na pozici regionálního ředitele Starbucks pro Českou republiku a Slovensko. Grzegorz Kazmierczak vystřídal na pozici Lukáše Porazila, který se přesunul na pozici ředitele německého trhu.

Grzegorz Kazmierczak má dlouholeté zkušenosti v rámci společnosti AmRest i se značkou Starbucks. V roce 2008 působil jako vedoucí směny v Pizza Hut ve Vratislavi, v roce 2010 nastoupil do Starbucks jako asistent manažera kavárny. Rychle se vypracoval na pozici manažera a v roce 2015 využil novou životní příležitost a přestěhoval se do Prahy, kde působil na pozici District Managera Starbucks. V této funkci setrval až do nedávné minulosti. Grzegorz Kazmierczak bude na nové pozici spravovat dva dobře fungující středoevropské trhy, na nichž určitě využije své bohaté zkušenosti z předešlého působení v rámci značky Starbucks.

Starbucks je a vždy byl především o lidech. Přirozeně se proto soustředím především na to, abychom poskytovali to nejlepší nejen našim zákazníkům, ale i partnerům (zaměstnancům). Máme úžasné týmy ve všech 59 kavárnách v České republice a na Slovensku a chceme jim dát příležitost růst spolu s naší značkou. Přirozeným směřováním je otevírání nových kaváren, v čemž jsme poslední dobou ze zřejmých důvodů trochu zpomalili. Jsem však přesvědčen, že se brzy vrátíme k našim plánům, abychom jedinečný Starbucks zážitek mohli zprostředkovávat stále většímu počtu zákazníků od Karlových Varů až po Prešov,“ říká nový regionální ředitel Starbucks pro Českou republiku a Slovensko Grzegorz Kazmierczak.

Zdroj a foto: Starbucks

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010