Nový web značky TORK pomáhá firmám udržet nový hygienický standard

Tork poskytuje hygienické podklady, nástroje a řešení pro firmy v čase, kdy se jim začínají vracet zákazníci a musejí se zorientovat v novém prostředí.

Značka Tork spadající pod společnost Essity nabízí nástroje a informace, které firmy potřebují k udržení nového hygienického standardu. Spadá mezi ně i nová webová stránka s poselstvím „Udržme nový hygienický standard“. Představuje všezahrnující zdroj, který mohou firmy využít při tvorbě plánu na znovuotevření a pro zlepšení hygienických procedur. Materiály obsahují volně ke stažení příručku Zpátky do práce, jež firmám pomůže fungovat podle nových norem, díky čemuž se jejich zaměstnanci i klienti budou cítit bezpečněji. S rozsáhlými a celosvětovými zkušenostmi v oblasti profesionální hygieny poskytuje značka Tork firmám odborné znalosti, které potřebují, aby splnily, nebo dokonce předčily zvýšené nároky na hygienu. Například v globálně prováděném průzkumu celých 81 % respondentů očekávalo, že budou mít veřejné toalety a umývárny zajištěny hygieničtější prostředí než před rozšířením onemocnění covid-19. Hygienické procedury nikdy nebyly důležitější než v současné době.

Toto období bylo pro firmy náročné – pro ty podniky, které zůstaly otevřené, stejně jako pro ty fungující s omezenou kapacitou a čekající na lepší časy. Hygienické standardy a očekávání zákazníků ohledně hygieny se zvýšily. Jakmile podniky opět otevřou a uvítají zpět zaměstnance a zákazníky, budou hygienická opatření pod větším dohledem než dříve,“ říká Don Lewis, prezident Essity pro oblast profesionální hygieny. „Tork nabízí podporu a vhled založený jak na desetiletích zkušeností, tak i nejnovějších doporučeních od světových zdravotnických organizací. Naším cílem je pomoci udržet všechny prostory hygienické a podpořit naše zákazníky, aby se zorientovali v náročnějším novém prostředí a udrželi nový hygienický standard,“ dodává.

Nové materiály pro firmy obsahují:

  • Bezplatnou přizpůsobitelnou příručku Zpátky do práce, která se dá stáhnout včetně kontrolních seznamů a značení využitelných jako součást plánu na znovuotevření.
  • Letáky, infografiky a vzdělávací videa vysvětlující, jak dávkovače hygienických prostředků (papírových ručníků, mýdel, kapesníků, ubrousků a podobně) pomáhají k větší čistotě a bezpečnosti každého zařízení.
  • Doporučení na produkty značky Tork, které firmám pomohou udržet nový hygienický standard.

Návštěvníci stránky mají nadále přístup k materiálům v příručce Bezpečně v práci, která vznikla už dříve tohoto roku a obsahuje cenné tipy, návody a informace o produktech pro různé firmy a zařízení, včetně kanceláří, vysokých škol, továren, zdravotnických zařízení, restaurací a dalších.

Zdroj: Essity

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010