Nový rok zdravě a soutěživě s výrobky Mlékáren Valašské Meziříčí

Jedny z nejkrásnějších svátků štědrosti skončily a s novým rokem nastává období začátků spojených s řadou předsevzetí. Jedno z mnoha  bývá více sportovat, dostat se tak lépe do formy a jíst zdravě. Od ledna spojí také navíc Mlékárna Valašské Meziříčí své síly s vídeňskou společností Manner a podpoří všechny nadšence zdravého životního stylu soutěží o zajímavé ceny. Pro zdravější tělo a svěžího ducha. To vše navíc chutně a zábavně.

Po Vánocích téměř každý myslí na to, jak se dostat zpět do formy, proto se více zajímáme o to co jíme. Naše výrobky se skvěle hodí do zdravého jídelníčku. Bílý jogurt si můžeme vychutnat samostatně, ale také jako součást zdravé snídaně nebo svačinky,“ říká ing.Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Připravili jsme recepty, které můžeme zařadit do povánočního zdravého jídelníčku. Palačinky s proteinem a naším Bílým jogurtem nastartují ráno a Smoothie s Kefírovým mlékem nízkotučným je skvělou odpolední svačinkou,“ dodává Radka Benešová.

Soutěžte s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci se společností Manner připravila pro své zákazníky soutěž o zajímavé ceny. Ta proběhne od 11.1.2020 do 13.3.2020 prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí www.facebook.com/mlekarnavm. Vyhrát lze víkendový pobyt, kávovar, lyže, sáně, přilby či další zajímavé ceny.

Zdroj a foto: Mlékárna Valašské Meziříčí

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner