Nová řada produktů Tesco ke grilování

435 zobrazení

Letošní léto bude poněkud jiné. Místo dovolené u moře budeme patrně muset zůstat v Česku. Kdykoliv tak budeme mít možnost, vyrazíme patrně na zahradu nebo do přírody, abychom si užili příjemný odpočinek na slunci. Tesco pomůže každému stát se mistrem grilování, a proto přichází snovou řadu produktů na grilování. Pod značkou Grill Master naleznete vysoce kvalitními výrobky za vynikající cenu. Letošní sezóna grilování za skvělé cenu začíná právě teď!

Nová řada Grill Master nabízí více než 70 kvalitních produktů za vynikající cenu. Ochutnejte krkovici, krůtí a kuřecí maso, hamburgery, klobásy, špekáčky a několik druhů sýrů vhodných na gril. Chybět samozřejmě nemůžou ani omáčky a dresinky.

Produkty Tesco značky Grill Master jsou vhodné nejen pro grilování venku, ale také uvnitř. S pomocí elektrického grilu nebo sporáku si můžete vychutnat BBQ chuť i během karantény. Vyzkoušejte například krájené žampiony nebo klobásky. Kromě masa a sýrů si vyberete i z nabídky příloh ve formě zeleniny. Tesco již tradičně zařazuje do letní nabídky pečivo, které se skvěle hodí ke grilovaným pokrmům. Určitě tak oceníte bulky na hamburgery nebo žemle na hotdogy.

K dostání je i veškeré vybavení ke grilování, ať už se jedná o oblíbené klasické dřevěné uhlí nebo grily. V nabídce obchodů Tesco nechybí ani další propriety k přípravě masa či správné údržby grilů. Vše potřebné pro pohodovou letní grilovačku tak najdete na jednom místě a vy nemusíte ztrácet čas nakupováním ve více obchodech.

Chceme, aby se každý mohl stát mistrem grilování a pomoci rodinám užít si tento čas sdobrým jídlem, kdykoliv mohou. Nabídka více než 70 produktů uspokojí všechny milovníky grilování a to i ty, kteří třeba neholdují masu. Vnabídce nechybí ani produkty od českých výrobců,“ doplňuje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro ČR.

Zdroj a foto: Tesco Stores ČR