Mezinárodní den veganství bude již oficiálně slavit i Emco

Český výrobce cereálií nedávno získal na vybrané produkty mezinárodní známku V-label, která spotřebitelům usnadňuje orientaci mezi veganskými a vegetariánskými výrobky či službami. Produkty rostlinného charakteru, do kterých patří Super mysli, Super kaše a ořechové či ovocné tyčinky, mají na přední nebo zadní části obalu certifikaci České veganské společnosti, díky které může zákazník produktu plně důvěřovat.

Všechny Emco produkty jako jsou mysli, ovesné kaše, ovesné vločky, sušenky nebo tyčinky jsou ze své podstaty rostlinné, takže nám přišlo přirozené o této skutečnosti zákazníky informovat prostřednictvím značky V-label. Rostlinný profil našich výrobků chceme dlouhodobě držet, proto jsme již před lety použili do našich proteinových výrobků rostlinné bílkoviny namísto obvyklé syrovátky. Kromě cereálních výrobků navíc Emco distribuuje i značky, které jsou vyloženě rostlinnou alternativou standardních produktů, jako například rostlinná mléka Joya,“ vysvětluje Martin Jahoda, generální ředitel společnosti Emco.

Horkou novinkou společnosti jsou Super dortíky, které zatím logo V-label nemají, ale jsou veganské, přirozeně bezlepkové a bez přidaného cukru. Představují tak zdravější, ale velice chutnou alternativu k běžným zákuskům.

Zdroj a foto: Emco

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010