Mattoni Esence byla oceněna Českou potravinářskou komorou za „Reformulaci roku“

Potravinářská komora ČR v září již posedmé rozdělila ceny za nejlepší inovativní výrobky. Mattoni Esence s příchutí pomerančeod společnosti Mattoni 1873 získala ocenění v kategorii Reformulace roku.

Mattoni Esence rozšířila portfolio ochucených minerálních vod Mattoni o nesladké varianty tří oblíbených příchutí citron, pomeranč a malina. Esence vznikla spojením přírodní perlivé minerální vody Mattoni a přírodních aromat bez přidaného cukru a umělých sladidel.

Řada Mattoni Esence je výsledkem snahy co nejvíce se přiblížit požadavkům našich zákazníků. Mnoho z nich klade velký důraz na kvalitu a zdravý životní styl. Ti se vyhýbají především nápojům slazeným cukrem či jeho náhražkami. Mattoni proto aktivně buduje novou kategorii ochucených minerálních vod bez cukru i sladidel. Moc nás těší, že řadu Mattoni Esence oceňují jak zákazníci, tak profesionálové z Potravinářské komory ČR,“ říká k ocenění Mattoni Esence s příchutí pomeranče Brand managerka Mattoni Barbora Gavendová.

Reformulace

Reformulované potraviny jsou ty, jejichž složení je vylepšeno tak, aby byly zdravější a v souladu se zdravým životním stylem. Vítěze zvolila odborná porota na základě tří kritérií – výživová hodnota, senzorické vlastnosti a celkový dojem. Ocenění řady Mattoni Esence v kategorii Reformulace roku potvrdilo úspěch značky Mattoni v inovativním složení těchto ochucených vod.

Zdroj a foto: Mattoni 1873