Máte šanci se stát nájemcem nejkrásnějšího centra u nás!

892 zobrazení

Premium Outlet Prague Airport bylo v roce 2018 vyhlášeno nejkrásnějším nákupním centrem v České republice. V designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy na návštěvníky čeká více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami 30 až 70 %.

Premium Outlet Prague Airport je stále velmi mladá značka. Během roku fungování pod brandem POP se jí však podařilo několikanásobně zvednout povědomí nejen o značce samotné, alei o skvělých značkách a obchodech, které toto krásné obchodní centrum nabízí. Mnozí asi víte, že historicky tato budova a oblast neměla zrovna na „růžích ustláno“. Celý projekt musel být resuscitován z hluboké klinické smrti a i po otevření vykazoval jisté porodní bolesti, které bylo nutné časem a pílí je překonat.

Vlastník centra, investiční skupina Kaprain, měla však již i před krutou ránou, způsobenou koronavirem, smělé dlouhodobé plány směrem k entertainmentu. Od těchto plánů rozhodně neustupuje, naopak je nyní zintenzivňuje a veškerou snahu upíná k co nejrychlejší realizaci.

Sales&Marketing Director Premium Outlet Prague Airport – Jakub Dlouhý, poskytl rozhovor pro časopis Brands&Stories. Proč bude toto centrum atraktivní nejen pro návštěvníky, ale i nájemce, se dozvíte ZDE.

Tento článek jsme přinesli ve spolupráci s partnerem našeho portálu, odborným časopisem Brands&Stories, který se zaměřuje na značky, koncepty kamenných obchodů a na POP-marketing.

Zdroj a foto: Brands&Stories