Liberecký hypermarket Albert prošel kompletní modernizací

Po necelých třech týdnech se zákazníkům otevřel v novém a připravený na vánoční sezonu. Změny nenastaly jenom v novém vybavení, ale i rozložení regálů a nábytku, aby byl nákup pro zákazníky ještě pohodlnější a rychlejší. Kompletní rekonstrukcí prošla také vzduchotechnika, chladící zařízení a další technologie, které šetří energii a snižují uhlíkovou stopu. Zákazníci mimo jiné ocení i širokou nabídku čerstvého sortimentu a rozšířené oddělení Zdravě s Albertem, kde najdou ještě více zdravých potravin i v bio kvalitě. 

Hypermarket v Obchodním centru Nisa Liberec překvapí nejen širokou nabídkou čerstvého sortimentu. Velkou změnou prošel také nábytek či mrazící a chladící boxy. Jsou nyní uzavíratelné a díky tomu i úspornější a efektivnější. Proměnou prošla i další oddělení. Albertovo Pekařství má nově uzavřené násypníky na pečivo místo otevřených stolů, v oddělení Zdravě s Albertem došlo k rozšíření nabídky i kvůli velkému zájmu zákazníků. Nyní mohou vybírat z ještě více zdravých potravin a sortimentu pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky ať už jde o bio, veganský či vegetariánský bez lepku, cukru či laktózy.

„Prodejna je nádherně uspořádaná, což oceňují nejen zákazníci, ale i zaměstnanci. Všechno je přehledně a logicky seřazené od sezonního zboží přes čerstvé úseky a oddělení s trvanlivými potravinami,“ a dodává „každého ohromí čerstvé úseky, pekárna, čerstvé ovoce a zelenina, lahůdky a maso,“ popisuje manažer prodejny Miloslav Pasecký.

Stabilní tým je základem prodejny

Na prodejní ploše téměř čtyř tisíc metrů se o pohodlný nákup a spokojené zákazníky starají týmy složené ze 160 zaměstnanců. Mnoho z nich zde pracuje již několik let. Kromě manažera prodejny, který je na prodejně 12 let, je zde 20 let i jeho zástupkyně nebo hlavní pokladní 17 let. Právě spokojení a stálí zaměstnanci dělají prodejnu příjemným místem k nákupu. „Největší radost mi dělá spokojený zákazník s plným košíkem a spokojený usměvavý zaměstnanec, který přijde do práce a má elán a pozitivní náladu,“ říká Miloslav Pasecký.

Zdroj a foto: Albert Česká republika

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010