Gurmán Harfa nabídne pod střechou obchodního centra chutě a vůně z celého světa

Obchodní centrum Galerie Harfa přichází s originálním konceptem gurmánského a zároveň nákupního zážitku. Uprostřed obchodního centra otevírá tržnicí Gurmán Harfa s nabídkou ingrediencí, polotovarů i hotových pokrmů z různých koutů světa. Součástí Gurmánu Harfa je otevřené kuchařské studio, kde se budou pravidelně ve středu a v sobotu konat Harfa Gurmán Shows za účasti předních kuchařských mistrů.

„V posledních několika letech roste význam nákupních center nejen jako místa pro pohodlné nákupy, ale i jako prostoru pro setkávání a trávení volného času. I u nás se proto soustředíme na rozvoj zážitkových aktivit a služeb, především z oblasti gastronomie,“ říká Pavel Hradec, ředitel obchodního centra Galerie Harfa. Po oblíbeném street food konceptu Terasy Harfa na střeše obchodního centra přichází nyní s Gurmánem Harfa. Jde o unikátní tržnici uvnitř obchodního centra. Zákazník zde může vybírat mezi několika prodejními jednotkami zaměřenými na různé kuchyně světa. Ochutná zde autentické pokrmy daného regionu a může rovnou nakoupit i suroviny potřebné pro jejich přípravu doma. „Jde o originální koncept, který v nemá v Česku konkurenci. Češi rádi vaří a zkoušejí nové chutě a recepty. Věříme proto, že ocení širokou nabídku surovin, polotovarů i hotových pokrmů, které jim Gurmán Harfa na jednom místě nabízí,“ doplňuje Hradec.

Gurmán Harfa je umístěn v I. patře Galerie Harfa. Jeho součástí je devět prodejních jednotek, které jsou upraveny do podoby prodejny s pultovým nebo samoobslužným prodejem a zároveň slouží jako bistro pro výdej hotových pokrmů. „V současné době zde zákazníci najdou zastoupení italské, ruské, holandské a asijské kuchyně, dále prodejnu čerstvých ryb a řemeslnou pekárnu s kavárnou. Těšíme se i na další prodejce, kteří se připojí v blízké době a budou zastupovat vegetariánskou kuchyni a havajskou kuchyni v podobě oblíbených poké bowls,“ vyjmenovává Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa. V Gurmánu Harfa bude možné jídlo zakoupit buď s sebou nebo si ho vychutnat na místě v přilehlých prostorách s posezením. Rodiče s dětmi určitě ocení dětský koutek, který je součástí Gurmánu Harfa. Otevírací doba jednotlivých prodejních jednotek se mírně liší a je k dispozici na webových stránkách obchodního centra.

Stabilní součástí Gurmánu Harfa je otevřené kuchyňské studio, ve kterém budou dvakrát týdně, ve středu a v sobotu, probíhat kurzy vaření – Harfa Gurmán Shows –  pod taktovkou zkušených kuchařských mistrů. O to, že se bude jednat o atraktivní a kvalitní gastronomii se postará přední šéfkuchař Marek Raditsch, který se stal tváří Gurmánu Harfa a bude se podílet na přípravě programů kuchařských show. „Líbí se mi myšlenka, že lze na jednom místě ochutnat a rovnou i nakoupit ingredience pro přípravu různých světových pokrmů. Češi rádi experimentují v kuchyni, nechávají se inspirovat, vyhledávají kvalitní suroviny a jsou ochotni za ně zaplatit. A právě toto Gurmán Harfa umožňuje. Pokud se zákazník rozhlédne i po dalších obchodech v nákupním centru, může odejít domů s kompletní kuchařskou výbavou, kterou pořídí na jednom místě, s výraznou časovou úsporou,“ říká Marek Raditsch. Videa z kuchařských lekcí, recepty a veškeré další informace týkající se Gurmánu Harfa jsou dostupné na webových stránkách obchodního centra.

Zdroj a foto: Obchodní centrum Galerie Harfa

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010