Kouzelné momenty s Milka pralinkami

Na čokoládě si pochutnávají lidé napříč generacemi už po staletí. Chvilky s ní jsou spojeny s něčím výjimečným a příjemným, s obdarováním, sdílením, odměnou nebo odpočinkem. Někdo si rád čokoládu vychutná sám, jiný se o ni s radostí podělí s přáteli. A každý upřednostňuje jinou příchuť. Co s tím?

Milka pro své zákazníky připravila novinku Milka Moments  v podobě pralinek z té nejjemnější čokolády z alpského mléka. Podle aktuální nálady můžete sáhnout pro jednu z pěti nejoblíbenějších příchutí tabulkových čokolád Milka – plně čokoládovou pralinku, čokoládovou pralinku plněnou celým lískovým oříškem, s náplní Oreo, mandlovým karamelem nebo karamelem s oříškem. Pro ty, co mají jasno a upřednostňují konkrétní příchuť, je k dispozici i jednodruhové balení Milka Moments.

Malá elegantní a typicky fialová krabička ukrývá jedenáct pralinek, což je tak akorát pro mlsání o samotě nebo v kruhu nejbližších. Díky samostatně baleným pralinkám se Milka Moments skvěle hodí i na cesty. Balení s gramáží 97g koupíte v běžné obchodní síti, doporučená maloobchodní cena je příjemných 49,90 korun. Kouzlo té nejjemnější čokolády z alpského mléka můžete v podobě pralinek Milka Moments objevovat doslova každý den.

Produkt cílí na všechny, kteří hledají něco malého pro zpestření každodenního shonu a vychutnání si klidného okamžiku nebo touží potěšit své blízké milou pozorností.

Zdroj a foto: Mondelēz International

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner