Kaufland v Benešově se otevřel po modernizaci

Nákup prostřednictvím mobilní aplikace, pokladní zóna s ochranným plexisklem a samoobslužnými pokladnami, o 200 artiklů rozšířený stálý sortiment, ekologické chladící a mrazící boxy nebo nabíječka elektrokol. To vše patří mezi novinky benešovské prodejny, která se po modernizaci za běžného provozu ve středu 24. listopadu 2021 otevřela veřejnosti. „Těší nás, že se nám daří naše prodejny neustále zdokonalovat a zákazníkům maximálně zpříjemnit a umožnit bezpečnější nakupování,“ říká tisková mluvčí obchodního řetězce Renata Maierl.  

Příjemnou atmosféru prodejny podtrhuje barevná výmalba prodejních ploch, nové LED osvětlení i přehledný navigační systém. Inovací, která výrazně usnadní nakupování, jsou skenery a aplikace K-Scan. “Zákazníci si zboží mohou sami naskenovat, rovnou vložit do tašky a pak už jen zaplatit u některé z šesti expresních pokladen,” vyzdvihuje výhody této technologie Renata Maierl.

Mezi další novinky benešovské prodejny patří tzv. digital signage, tedy venkovní i vnitřní digitální obrazovky, které nepřetržitě informují o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách, nebo zákaznické terminály, u nichž si lze ověřit nejen cenu, ale například i složení produktů.

Prodejna nově nabízí obslužné pulty s uzeninami, sýry a lahůdkami, pult s drůbeží a čerstvým masem. Příznivce masa potěší i vyhřívaná vitrína na grilovaná kuřata. „Čerstvé výrobky se u zákazníků těší velkému zájmu, jsme proto moc rádi, že jim naší širokou a pestrou nabídkou toho nejlepšího můžeme vyjít vstříc,” podotýká tisková mluvčí. Zastánci zdravé výživy nebo zákazníci s potravinovými intolerancemi zde najdou sekci s bohatou škálou produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy. Nechybí ani úsek To Go s výrobky pro rychlé občerstvení nebo koutek s řemeslnými a regionálními pivy.

Zákazníci Kauflandu v Benešově mohou využít také skříňky pro úschovu svých věcí a nabíjecí stanice na elektrokola.

V rámci slavnostního otevření prodejny se zákazníci těšili z doprovodného programu, který byl spojený se soutěží o tři nákupy zdarma. Na místě nechyběly ani hostesky, které asistovaly se službou K-Scan a rozdávaly navigační plánky prodejny. Navíc každý, kdo nakoupil nad 100 Kč, si domů odnesl sladkou odměnu.

Zdroj a foto: Kaufland

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010