Kaufland rozšiřuje nabídku antigenních testů

182 zobrazení

Obchodní řetězec reaguje na velký zájem zákazníků o antigenní testy a od dnešního dne tento sortiment rozšiřuje o nový typ i rodinná balení. „Ve všech našich prodejnách vnímáme zvýšenou poptávku po antigenních testech a těší nás, že zákazníkům můžeme nabídnout nejen produkty od dalšího dodavatele, ale také rodinná balení testů po 25 kusech,” říká tisková mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

Jako první obchodní řetězec v České republice uvedl Kaufland antigenní testy do prodeje již 8. března. Zákazníci na informacích či pokladnách mohou zakoupit 2 druhy antigenních rychlotestů jak po jednom kuse, tak v rodinném balení po 25ks. Oba druhy testů fungují na principu výtěru z přední části nosu, výsledky jsou známy po 15 až 30 minutách a podle klinických studií odhalí přítomnost viru s přesností 98,8 %.

Testy se prodávají jak jednotlivě, tak v rodinném balení po 25 kusech. Dostupné jsou na pokladnách a informacích. „Z důvodu velkého zájmu o tyto testy jsme rozšířili sortiment a zajistili jsme i dostatečnou zásobu, proto jsme také zrušili i denní nákupní limit. Zákazníci si mohou antigenní testy koupit dle potřeby bez omezení na počet balení,” vysvětluje Renata Maierl.  

V následujícím týdnu Kaufland do sortimentu zařadí ještě další druh testu, který virus dokáže detekovat ze slin. Všechny zmíněné rychlotesty byly schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR. Zákazníci v Kauflandu najdou také širokou nabídku různých balení respirátorů FFP2 a jednorázových hygienických třívrstvých roušek.

Zdroj a foto: Kaufland