Gymnázium Čakovice získalo od Lidlu 84 250 korun

Gymnázium Čakovice obdrželo vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v této pražské městské části v ulici Schoellerova, kterou najdou zákazníci v nové zástavbě a v blízkosti zámeckého parku, získalo od společnosti Lidl  84 250 korun. Za tuto částku pořídí mikroskopy pro studenty.  

Nákupy v nové prodejně Lidl v Praze Čakovicích a již 32. prodejně v hlavním městě mohli zákazníci 20. května využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch všeobecného čtyřletého a šestiletého gymnázia. Vedení školy společně se studenty a zástupci společnosti Lidl se tak 26 září mohli radovat z částky 84 250 Kč. Za darované peníze gymnázium, které v současnosti prochází rekonstrukcí, nakoupí nové mikroskopy.

 „Pro nás je podpora této školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Zdroj a foto: Lidl