GLAMI jako jedno z prvních v Čechách spouští unikátní funkci Vyhledávání podle obrázků

Pro ty, kteří chtějí mít módní inspiraci stále po ruce, spouští vyhledávač módy GLAMI novou funkci Vyhledávání podle obrázků, která výrazně zvýší možnost nalézt vysněný kus oděvu nebo jeho alternativy. GLAMI je jednou z prvních platforem v Čechách, která tuto unikátní službu v módní e-commerce nabízí. Zatím funguje přes mobilní web a tablet, kromě ČR i na Slovensku, v Rumunsku a Maďarsku, a do konce roku 2019 bude služba k dispozici i přes webové rozhraní a jako aplikace ve všech zemích, kde Glami působí.

Vyhledávač módy GLAMI dlouhodobě poskytuje svým uživatelům ty nejjednodušší cesty k tomu, jak najít vysněný módní produkt, rozšiřuje technologické funkce a nachází nové možnosti ve vyhledávání. Nově jako jeden z prvních v Čechách spustil vizuální funkci Vyhledávání podle obrázků, která výrazně urychlí celý proces vyhledávání v reálném čase. Uživatel se už nemusí spoléhat jen na klíčová slova, podle kterých módní kus nebo doplněk hledá. Od této chvíle stačí použít fotografii jakéhokoliv oděvu, který má na sobě konkrétní osoba nebo obrázek stáhnutý z internetu, nahrát do vyhledávače pomocí obrázků a ten okamžitě najde podobné shody.

Zároveň může uživatel čerpat inspiraci z outfitů, které jsou na stránkách již nastylizované. Pak jen stačí kliknout na ten nejlepší z nich a vyhledávač jednotlivé kousky najde.

 „Na základě rostoucí poptávky o vyhledávání produktů prostřednictvím GLAMI se neustále snažíme tuto funkci zjednodušovat a přinášet uživatelům ty nejlepší cesty, jak vysněný oděv rychle najít. Díky této službě mohou snadno najít podobný model, který vidí třeba na kamarádce nebo na sociálních sítích. Stačí kousek vyfotit nebo obrázek uložit do telefonu, nahrát do vyhledávače na glami.cz a ten okamžitě najde nespočet alternativ, které jsou v danou chvíli u našich partnerských e-shopů k dispozici. Zároveň díky tomu nabízíme uživatelům vysoce intuitivní zážitek v podstatě na jedno kliknutí,“ vysvětluje Hana Zachová, Brand Manager GLAMI.

Vyhledávání pomocí obrázků začíná být vidět i u dalších internetových obchodů, a to především v zahraničí. V čem má ale GLAMI velkou výhodu je škála produktů, ve které umožňuje svým uživatelům vyhledávat. V současnosti lze na českém GLAMI nalézt více než 2,5 milionu produktů z více než 1300 e-shopů na jednom místě. Uživatel tedy není omezen při použití této funkce nabídkou jednoho obchodu, ale může si vybírat rovnou ze stovek z nich.

Funkce Vyhledávání podle obrázků je novou službou tohoto druhu, která je v Čechách ve fashion e-commerce k dispozici. Uživatelům v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku slouží od září 2019 prostřednictvím mobilního webu a tabletu a k dispozici bude i přes webové rozhraní a jako aplikace do konce roku 2019 ve všech zbývajících zemích, kde GLAMI aktuálně působí. 

Zdroj a foto: GLAMI

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010