Gorenje má páru

Zvědavost, úlek a pak radost z nečekaného. Přesně takové byly reakce návštěvníků OC Letňany, kteří procházeli kolem obří parní pračky Gorenje SteamTech. Ta občas upustila oblak páry. A kolemjdoucích se ptala, co dělají ve svém volnu, i s jakým elánem se pouštějí do toho, co mají rádi. Když ukázali, že mají dost páry, pračka vydala šokovaným odvážlivcům dárek – sportovní tašku, trekingové hole nebo třeba péřovou bundu. Značka Gorenje tak zahájila podzimní aktivační kampaň „Rozdáváme dárky všem, co mají páru“.

Právě v pražském obchodním centru v Letňanech se točilo virální video, které je součástí širšího komunikačního konceptu: „Mám páru“. Velkým překvapením byl nejlepší český baseballista v Americe Martin Červenka, který ukázal, že nadhozený míč chytí kdekoliv, klidně uprostřed nákupního centra.

Aktivační kampaň je zaměřená na zvýšení brand awareness, posílení preference i podporu prodeje parních praček a sušiček Gorenje SteamTech, které svými inovativními řešeními zpříjemňují a zjednodušují každodenní život. Zbaví vás totiž rutinní zátěže spojené s praním a sušením prádla. A přinášejí tak čas navíc, který si můžete užít podle svého. Třeba sportem,“ říká Lucie Nebeská, Marketing Specialist značky Gorenje.

Vizualizace

Kampaň je podpořena masivní online inzercí, printovou inzercí dále prostřednictvím POSM, microsite mamparu.cz, PR komunikace i komunikace na vlastních médiích včetně Facebooku a Instagramu. Zapojeni jsou i ambasadoři – finalistka České Miss 2016 a blogerka Michaela Hávová s Petrem Říbalem, moderátorem Evropy 2. A další moderátor Evropy 2 – Ondra Urban s partnerkou Petrou Veselou, mistryní Evropy Spartan Race. Páru kampani dodává i kreativní video z akce v Letňanech, které se objevilo na Facebooku, Instagramu a na YouTube společnosti i ambasadorů a spontánně se šíří sociálními médii.

Aktivační kampaň zahrnuje i promoci – k nákupu parní pračky Gorenje SteamTech do konce listopadu dostane každý zákazník dárkový e-voucher, jehož hodnotu si vylosuje. Následně jej může proměnit na cokoliv podle své volby v kamenných prodejnách Intersport nebo v jejich e-shopu.

Virální video

Zdroj a foto: Gorenje

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři