Frýdlantský Lidl projde modernizací

1196 zobrazení

Prodejna Lidl ve Frýdlantu bude od pondělí 11. 1. zhruba na měsíc uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace, díky které čeká zákazníky komfortnější nakupování a vylepšený interiér včetně nových pokladen. Během rekonstrukce mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejny v nedalekém Liberci. K otevření prodejny pro zákazníky by mělo dojít začátkem měsíce února.

Díky modernizaci se zákazníci mohou těšit na nové pokladny a vylepšené prostory. Současně bude prodejna vybavena příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. „Cílem modernizace prodejny je zákazníkům nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Během uzavření prodejny ve Frýdlantu mohou lidé z okolí pro své nákupy využít naše prodejny v nedalekém Liberci. Na zákazníky se budeme opět těšit začátkem měsíce února,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Rekonstrukce se v neposlední řadě dotkne také venkovního parkoviště. Současně byla již před Vánoci dokončena instalace závorového systému, díky kterému zákazníci nemusí mít obavy z toho, že by u prodejny nezaparkovali.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS