Forum Nová Karolina rozdává losy za 150 milionů korun

Unikátní „stírací“ soutěž v nákupním a zábavním centru Forum Nová Karolina, ve které každý vyhrává, je v plném proudu. Celkem jsou ve hře stírací losy v hodnotě 150 milionů korun. Forum Nová Karolina je první obchodní centrum v Česku, které takovou soutěž spustilo.

Nakupovat přes letní měsíce v obchodním centru Forum Nová Karolina se vyplácí. Od 19. června zde probíhá velká letní soutěž se stíracími losy, která potrvá do 31. srpna nebo do vydání všech losů.

Jedná se o největší marketingovou akci svého druhu, kterou kdy obchodní centrum v ČR realizovalo. Načasování takto zásadního projektu bezprostředně po znovu otevření centra není náhodné. Reagujeme tím na současnou situaci a našim cílem je nabídnout zákazníkům štědrou odměnu za to, že u nás nakupují. Jedná se zbrusu nový typ spotřebitelské loterie, během které rozdáváme za nákupy speciální stírací losy. Hlavní rozdíl oproti klasickým losům, které jsou k dostání v trafikách či na poště je v tom, že všechny naše losy obsahují výherní kombinaci. Navíc jsou zde další dvě bonusové hry s pestrou paletou hodnotných výher, garantovaných dárků či exkluzivních slev od partnerů akce. Prvních pár týdnů po spuštění se jasně ukázalo, že o stírací losy je mezi našimi zákazníky obrovský zájem. Za necelý měsíc jsme rozdali desítky tisíc losů a odměnili stovky šťastných výherců. Kromě toho probíhají v nákupním centru největší sezónní slevy tohoto roku, takže návštěva Karoliny v průběhu léta se opravdu vyplatí!“ uvádí Tomáš Lučan, marketingový ředitel obchodního centra Forum Nová Karolina.

Pro účast v soutěži stačí během léta nakoupit za minimálně 500 Kč v libovolném obchodě či stánku včetně hypermarketu Albert. Stírací losy získají zájemci na infostánku v přízemí obchodního centra na základě předložených účtenek. Za každých utracených 500 Kč dostane zákazník jeden los. Je možné uplatnit i více účtenek z různých obchodů centra Forum Nová Karolina současně. Zákazníci mohou také soutěžit opakovaně a počet losů na den a osobu není nikterak omezen.

V hlavní hře se soutěží o dárkovou kartu FORUM v hodnotě 1 000 Kč. Na stíracím losu je třeba setřít čtyři pole se správným symbolem. Na každého majitele losu pak čeká odměna či drobný dárek u jednoho z partnerů akce. V případě „nevýhry“ v hlavní hře se pak může účastník zaregistrovat do bonusové hry, ve které se losuje např. o dárkové poukazy, elektroniku a další hodnotné ceny od partnerů akce.

Okamžitou výhru, dárkovou kartu v hodnotě 1 000 Kč, nebo hodnotné výhry v bonusové hře si výherci mohou vyzvednout na infostánku každý všední den od 9 do 21hod. Termíny losování o bonusové ceny a seznam vylosovaných výherců jsou pravidelně zveřejňovány na webu a facebookové stránce Forum Nová Karolina.

Zdroj a foto: Forum Nová Karolina

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři