DATART ve čtvrtek otevře všechny své prodejny

Ve čtvrtek 3. prosince DATART otevře všechny své prodejny do plného provozu. Otevřených jich tak bude mít více než sto a podle rozlohy konkrétních prodejen do nich bude pouštět povolené množství zákazníků. Nejběžnější prodejna DATART má okolo 500 metrů čtverečních, což odpovídá limitu zhruba třiceti lidí v prodejně.

Každá naše prodejna má podle své rozlohy stanovený limit zákazníků, a to jak v prodejně, tak ve frontě na výdej zboží. Podle počtu lidí a exponovaných časů návštěvnosti budeme u vchodu regulovat vstup zákazníků. Současně v prodejnách dodržujeme hygienická a bezpečnostní opatření, která známe od jarní vlny pandemie, tedy nošení roušek, používání dezinfekce na ruce, která je k dispozici i pro zákazníky. Pravidelně také dezinfikujeme pokladny, pulty a exponované zboží,“ řekla Eva Kočicová, tisková mluvčí DATART.

I přes omezené počty zákazníků na ploše věříme, že přímý nákup v prodejnách uleví obrovskému tlaku na přetížené dopravce, který je způsobený extrémním online nakupováním, a podaří se tak zmírnit tlak na logistiku. V posledním měsíci se zvýšil počet objednávek v e-shopu o více než 80 procent a bude stále narůstat, až do posledního týdne před Vánoci, kdy očekáváme jako každý rok největší nápor,“ řekla Eva Kočicová.

Všechny prodejny DATART otevře do plného provozu. Lidé si v prodejnách tedy mohou nejen vyzvednout zboží objednané v e-shopu, ale také nakoupit přímo v prodejně. Stejně tak bude možné předat zboží k reklamaci, a to na všech prodejnách. Aktuální otevírací doby prodejen prodejce aktualizuje na svém webu.

Zdroj a foto: HP Tronic

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010