DATART otevírá všechny své prodejny, a tím se provoz vrátí do běžného režimu

V pondělí 11. května Datart po téměř dvou měsících otevírá do plného provozu všechny své prodejny. Otevřených tak bude mít více než sto prodejen v celé republice, bude v nich přijímat zboží k reklamaci, platbu v hotovosti a vyřizovat všechny doplňkové služby.

Provoz prodejen i proces nakupování bude stejný, jako byli zákazníci zvyklí před omezením, s tím rozdílem, že v nich stále platí přísná hygienická opatření,“ říká Eva Kočicová, mluvčí značky Datart. Ve všech prodejnách mohou lidé opět vyřizovat reklamace, možný je také doprodej služeb nebo vyřízení platby na splátky.

Připravujeme se na velký zájem ze strany zákazníků. Od 27. dubna, tedy od otevření prvních padesáti prodejen, evidujeme návštěvnost o čtyřicet procent vyšší v meziročním srovnání, vyšší je také v porovnání s návštěvností před uzavřením prodejen. Také proto očekáváme velký nápor lidí,“ říká Eva Kočicová, mluvčí značky Datart a dodává, že v den otevření prodejen současně startuje výprodej, který bude mít na zvýšenou návštěvnost také vliv.

Ve všech prodejnách stále platí bezpečnostní opatření, v místě přímého kontaktu prodejce se zákazníkem, například u pokladen nebo reklamací, jsou umístěná plexiskla, personál prodejny dohlíží na rozestupy, pravidelně dezinfikuje prostor prodejny, zvláště pak platební terminály, plexiskla, pulty a vystavené zboží, které přichází do kontaktu se zákazníkem. V prodejnách je pro zákazníky k dispozici dezinfekční gel a rukavice.

Zdroj a foto: HP Tronic

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010