Dáme jídlo rozšíří svůj rozvoz v Karviné

544 zobrazení

Největší česká služba rozvozu jídla Dáme jídlo dokončuje přípravy na rozšíření svého působení v Karviné. Dojde k němu 24. srpna a tamější zákazníci si tak už brzy budou moci objednat ze zhruba dvou desítek karvinských restaurací se všemi výhodami, jež Dáme jídlo nabízí – pestrou nabídkou s řadou různých chutí, doručením do 30 minut, širokými platebními možnostmi či přehlednou a jednoduchou platformou.

Obyvatelé Karviné získají už za dva týdny nové možnosti, jak zahnat hlad, aniž by museli kamkoli chodit. Svoje služby začne v jednom z nejlidnatějších měst Moravskoslezského kraje rozšiřovat Dáme jídlo, největší česká služba rozvozu jídla. V první fázi plánuje spolupracovat se zhruba dvěma desítkami karvinských restaurací. O Karvinsku se teď mluví především v souvislosti s tamní epidemiologickou situací. Proto jsme rádi, že můžeme zrovna v tomto náročném období obyvatelům města přinést dobrou zprávu o rozšíření našeho rozvozu,” říká výkonný ředitel společnosti Dáme jídlo Filip Fingl.

Kromě pestré nabídky s řadou různých chutí získají zákazníci z Karviné na konci léta přístup k mnoha dalším výhodám, které Dáme jídlo v rámci svého rozvozu běžně nabízí. Jde například o rychlé doručení objednávky do 30 minut, možnost objednávat jídlo nejen na webu a mobilním webu, ale také prostřednictvím mobilní aplikace, či široké platební možnosti zahrnující kromě platebních karet také hotovost nebo službu Twisto. Během podzimu přibude také varianta úhrady stravenkami nebo prostřednictvím Google Pay a Apple Pay.

Z příchodu Dáme jídlo do Karviné budou těžit nejen zákazníci, ale také restaurace, jež se do spolupráce s největší českou službou rozvozu jídla zapojí. Prostřednictvím platformy získají nové objednávky, jež řadě z nich mohou pomoci udržet zaměstnance v situaci, kdy se poptávka po stravovacích službách po skončení omezení volného pohybu osob zvedá jen postupně. Tak jako je tomu i ve zbytku republiky, poskytne Dáme jídlo karvinským restauracím rovněž podporu při zavádění rozvozu. Doručování objednávek díky tomu bude efektivnější a výhodnější pro restaurace i zákazníky. K rozšíření provozu na Karvinsku připravuje Dáme jídlo i speciální komunikační podporu tak, aby se o této novince zákazníci včas dozvěděli a začali službu využívat naplno hned od jejího spuštění.

Zdroj a foto: Dame jidlo.cz

RELATED ITEMS