Cushman & Wakefield již po osmé v řadě získává ocenění Best Retail Real Estate Agency

V letošním ročníku CIJ Awards Czech Republic získal retailový tým společnosti Cushman & Wakefield ocenění Best Retail Real Estate Agency. Již po osmé za sebou tak v prestižních CIJ Awards potvrdil svou vedoucí pozici na českém maloobchodním trhu.

Jan Kotrbáček, partner a vedoucí týmu pronájmu maloobchodních prostor pro střední a východní Evropu, Cushman & Wakefield: „Maloobchodní trh prochází zásadními změnami – musí být schopen reagovat na změny v chování zákazníků, na vliv e-commerce a v neposlední řadě na dopady pandemie. V tomto náročném období jsme pro naše klienty silným partnerem se zkušenostmi z lokálního trhu i ze zahraničí. Těší nás, že tak můžeme dlouhodobě přispívat k rozvoji tohoto významného sektoru české ekonomiky a podílet se na zlepšování nabídky obchodů a služeb i na významném zkvalitňování prostředí pro zákazníky.“

Specialisté na maloobchod ve společnosti Cushman & Wakefield využívají její regionální i celosvětové zázemí a v rámci mezinárodních týmů spolupracují a sdílejí zkušenosti z retailových trhů v jednotlivých zemích, a to s cílem restartovat a dále rozvíjet veškeré oblasti maloobchodního trhu, podpořit návrat zákazníků k předchozím nákupním a volnočasovým zvyklostem a využít příležitosti, které retailerům přináší rozvoj e-commerce. V roce 2020 se retailový tým Cushman & Wakefield podílel na uzavření více než 220 smluv zahrnujících maloobchodní prostory o celkové rozloze 50 tisíc metrů čtverečních.

Oceněn byl v CIJ Awards Czech Republic 2021 také projekt společnosti Flow East – cenu za nejlepší retailovou stavbu (Best Retail Development) získala budova Flow, kde v červnu otevřel svůj obchod Primark. Jedná se o první a největší prodejnu tohoto irského oděvního řetězce v centru města ve střední a východní Evropě. Společnost Cushman & Wakefield zodpovídala za pronájem maloobchodních prostor v budově a nájemce Primark pro ni zajistila.

Zdroj a foto: Cushman & Wakefield

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010