Centrum Černý Most zve diváky na tradiční Vánoční lední show a bohatý adventní program

Vánoční program Centra Černý Most odstartuje v sobotu 20. listopadu
velkolepou Vánoční lední show. Sváteční výzdoba Centra je inspirována anglosaskými motivy v odstínech sytě červené, zelené a zlaté. Největší atrakcí je Vánoční dům – interaktivní prolézačka o rozměrech skutečného rodinného domu přímo na Central Plaza. Zákazníci se mohou těšit i na mikulášskou nadílku či živý Betlém. Těšně před svátky si pak zájemci mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové, a podpořit tak nadační fond YogaHelp. Každou adventní neděli počínaje 28. listopadem se zákazníci mohou těšit na vystoupení gospelových sborů.

 

Velkolepá multimediální Vánoční lední show

Už po třetí pořádá Centrum Černý Most předvánoční multimediální krasobruslařskou show. V sobotu 20. listopadu od 17.00 hodin čeká na všechny diváky nabité akrobatické vystoupení v podání mistra republiky v kategorii tanečních párů Martina Šimečka, bývalé reprezentantky Kateřiny Macounové, týmu SK Krasobruslení Sparta Praha pod vedením držitelky ruského krasobruslařského titulu Natalie Orlové a parkourového kolektivu In Motion Academy Pavla Cibulky.

Krasobruslařské představení letos naváže na zápletku úspěšného spotu z loňských Vánoc. Show zakončí rozsvícení vánočního stromu a vánoční nadílka pro zákazníky.

„Kromě bruslařské show je nachystána také obří dobrodružná prolézačka o rozměru zhruba 8,5 × 6,5 m na šířku a s výškou téměř 5 metrů přímo na naší Central Plaza, ve které se budou moci děti za dozoru animátorů vyřádit až do 23. prosince. Od 10. prosince pak bude před západním vchodem na všechny příchozí čekat živý betlém, ve kterém nebude chybět ani velbloud,“ uvádí Michaela Matlasová, manažerka Centra Černý Most.

 

Mikuláš v Centru i na ledě

Venkovní veřejné kluziště bude v provozu od pátku 12. listopadu minimálně do konce ledna. V neděli 5. prosince ho navíc mezi 18.30 a 19.30 navštíví Mikuláš se svou družinou. Děti vybavené tematickým kostýmem si s Mikulášem v té době zabruslí zdarma. Ještě předtím, v čase od 15 do 18 hodin, se bude koledovat přímo v Centru a těšit se mohou všechny hodné děti.

Charitativní balení vánočních dárků

Těsně před Vánoci, ve dnech od 20. do 23. prosince, se pak u balení dárků pro zákazníky v Centru Černý Most vystřídají známé tváře – influenceři Dva tátové, zpěvačka Jitka Boho či herečky Lucie Benešová a Petra Špindlerová. Výtěžek z akce půjde na podporu nadačního fondu YogaHelp, se kterým Centrum spolupracuje už několik let. Do konce listopadu mohou zákazníci Centra Černý Most v rámci akce Giving Tuesday pomoci také klientům komunitního centra Neposeda zapojením do společné sbírky.

Zdroj a foto: Unibail-Rodamco-Westfield