Bonami otevírá další kamennou prodejnu

Bonami, online a offline prodejce nábytku a doplňků pro byt i zahradu, otevřel v pořadí už svou sedmou kamennou prodejnu, tentokrát v obchodním centru Westfield Chodov. Své zboží tu představí na ploše přes 200 m2 a bude jej obměňovat v závislosti na sezóně i aktuálních kampaních. Kromě Chodova působí Bonami i na Černém Mostě, v Letňanech, Galerii Butovice, v Brně a Bratislavě.

Westfield Chodov je pro nás důležitým strategickým bodem, frekventovaný směr z Prahy směrem na jih nám doposud chyběl, takže jsme rádi, že nyní můžeme obsloužit i zákazníky z této spádové oblasti,” říká Pavel Vopařil, CEO Bonami.

Prodejna se nachází v 1. patře a nabídne ve svém portfoliu zboží, které zákazníci znají z online prostředí. Najdou zde nejoblíbenější značky, produkty v různých stylech i cenových hladinách. Na designu prodejny se i tentokrát podílela interiérová designérka Bonami Linda Povolná, která stála už u zrodu historicky první kamenné prodejny na Černém Mostě. I zde si mohou zákazníci zboží objednat, vyzkoušet nebo přímo zakoupit, v případě potřeby zboží vyměnit nebo si vyzvednout objednávku z online obchodu.

V prodejně na Chodově najdou především výběr bytových doplňků a textilu, hraček, nádobí, osvětlení, ale i vzorníky látek pohovek a větších kusů nábytku, díky nimž mají mnohem lepší představu, jak zboží z eshopu ve skutečnosti vypadá.

Provoz prodejny startujeme v nejvytíženější sezóně, máme tedy logicky velká očekávání a věříme, že se s ohledem na naši nabídku i servis zákazníkům naplní,” doplňuje Pavel Vopařil.

Souběžně s online prodejem probíhá celý listopad i na kamenných prodejnách tradiční Black Friday se slevami až 80 %, v rámci předvánočních nákupů zase společnost motivuje zákazníky slevami na nákup po Vánocích či možnost výměny nevhodného vánočního dárku až do 15.1. 2022.

Zdroj a foto: Bonami