CBRE zajistila rozsáhlé pozemky pro novou logistickou halu u Hradce Králové

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, vytipovala rozsáhlé pozemky vhodné pro industriální výstavbu o celkové rozloze 250 tisíc m2 ve strategické lokalitě přímo u dálnice D11 nedaleko Hradce Králové a zprostředkovala jejich prodej včetně rozsáhlého brownfieldu. Ve spolupráci s renomovaným developerem, společností Panattoni, zde brzy vyroste nové logistické centrum pro významného hráče z oblasti retailu o ploše 50 tisíc m2. V regionu tak výhledově vznikne až 900 pracovních míst.

Pozemky se nachází na strategickém místě přímo u nově budované části dálnice D11 s vynikajícím spojením do Polska i hlavního města Prahy. Naše práce zde začala již před několika lety, kdy se nám podařilo odhadnout výjimečný potenciál této lokality. Pozemky jsme poté exkluzivně představili Panattoni jako zajímavou příležitost na trhu. Současně s tím jsme také rovnou zprostředkovali i klienta, který větší část této nově vznikající logistické zóny poblíž Smiřic obsadí,“ komentuje Lukáš Šaling, vedoucí transakcí a poradenství v industriálním sektoru CBRE, a dodává: „V tuto chvíli již společně s developerem pracujeme na zprocesování poptávek na zbývajících 25 tisíc m2 skladových ploch.“

Panattoni Park Hradec Králové North naváže na svého předchůdce s názvem South a přinese tím další kapacity pro zásobování celého Královéhradeckého a Pardubického kraje. V roce 2022 bude dostupný přímo z dálnice prostřednictvím nově vybudovaného sjezdu 104 Smiřice. Východočeská metropole s bohatou průmyslovou tradicí leží cca 80 minut jízdy od Prahy, 140 minut od polské Wrocławi a 160 minut od německých Drážďan.

Zdroj a foto: CBRE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010