Candles&Home Decor otevírá první prodejnu v Čechách v Premium Outlet Prague Airport

Pro milovníky vůní, svíček a stylových dekorací otevírá americká značka PartyLite svůj obchod Candles&Home Decor v pražském Premium Outlet Prague Airport. Pro zákazníky je připraven velký výběr autentických vonných produktů jako jsou tyčinky, vosky, svíčky, vůně do bytu a interiérové doplňky. Obchod zároveň nabízí dárkovou balící službu, která v době před Vánoci jistě přijde vhod. Služba zabalí i zboží zakoupené v jiném obchodě a zákazníci tak mohou potěšit své blízké dárky zabalenými do exkluzivního papíru italské kvality a ručně vyráběných mašlí.

Nově otevřený obchod Candles&Home Decor v outletovém centru Premium Outlet Prague Airport ocení ti, kteří si rádi vylepšují svůj domov stylovými doplňky, nadčasovými dekoracemi a autentickými vůněmi. V obchodě nechybí celosvětově známé produkty americké značky PartyLite jako jsou vonné svíčky, tyčinky, vonný vosk, esenciální oleje, pokojové vůně a další produkty vůní bez nutnosti hoření. Sortiment doplňují nadčasové dekorace, ale i sezónní bytové doplňky ze dřeva nebo keramiky, které vykouzlí nový vzhled každého interiéru a vždy korespondují s ročním obdobím. Aktuálně mohou zákazníci vybírat mezi kolekcemi adventních a vánočních svíček, které provoní celý byt a nemohou chybět v žádné domácnosti.

Mimo to obchod nabízí i luxusní balící službu, kterou mohou využít i ti, co zakoupili jakékoliv zboží v jiném obchodě. Každý dárek tu dekorativně zabalí do preferovaného papíru od italského výrobce a k tomu ladících mašlí. Obchod pokrývá i velké množství dárkových obalů jako jsou tašky a krabičky, díky kterým se i z obyčejného dárku stane nečekané překvapení.

Zdroj a foto: PartyLite

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme